You are currently viewing Ανοικτή Διαδικτυακή Ενημερωτική Εκδήλωση προς Μαθητές Λυκείου για τα Επαγγέλματα των Μηχανικών

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 5 Μαΐου 2022 και ώρα 15:00 θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή ενημερωτική εκδήλωση για τους  μαθητές της Γ΄ τάξης Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων  σχετικά με τα επαγγέλματα των Μηχανικών.

Η εκδήλωση συνδιοργανώνεται από το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας – Τμήμα Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας (ΤΕΕ ΚΔΘ), τη Μόνιμη Επιτροπή Παιδείας, Τεχνολογιών Πληροφορικής & Επικοινωνιών του ΤΕΕ ΚΔΘ και τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Λάρισας.

Την εκδήλωση θα χαιρετίσουν ο Αναπληρωτής Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας κος Νικόλαος Ζέρβας .