ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021 (MONO απόφοιτοι)

-ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣΑΣ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021 (MONO μαθητές)

ΕΞΕΤΑΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Ή ΕΙΔΙΚΕΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ  ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ( Ένταξη σε κάποια κατηγορία  και Δικαιολογητικά)

Αγαπητοί ενδιαφερόμενοι/νες

Σας ενημερώνουμε ότι  μπορείτε να προσκομίζετε τις Αιτήσεις-Δηλώσεις  και τα δικαιολογητικά  στον αύλειο χώρο του σχολείου 1ο Γυμνάσιο- 1ο Λύκειο καθημερινά στις 10-12 π.μ . Εναλλακτικά να τις υποβάλλετε ηλεκτρονικά στο email του σχολείου, καθώς το κτίριο του Λυκείου υποβάλλεται σε συνεχούς ελέγχους, λόγω της συνεχιζόμενης σεισμικής δραστηριότητας  και παραμένει κλειστό. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας άμεσα για οτιδήποτε  χρειαστεί.