You are currently viewing Πασχαλινό τραπέζι

Πασχαλινό τραπέζι

Στα πλαίσια του μαθήματος «Ανιδιοτελής αγάπη ? Εγγενής αξία όλων», του Ομίλου ?Ψάχνοντας την Ευτυχία?, υλοποιήθηκε Δράση που αφορά στην προσφορά του Πασχαλινού Τραπεζιού σε οικογένεια μαθητή/τριας του σχολείου μας, μέσω κλήρωσης.

Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε στις 12 Απριλίου του 2022 και τυχερός υπήρξε ο μαθητής μας Γ.Τ.  Η οικογένειά του μπορεί να εξαργυρώσει την δωροεπιταγή των 120 ευρώ από το Supermarket Γαλαξία.

Ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθειά της, την Σύμβουλο Σχολικής Ζωής, Βάσω Παπαϊωάννου.

Χρύσα Ψύρρα,

θεολόγος