You are currently viewing Αποτελέσματα της κλήρωσης του Σεπτεμβρίου 2023 για την εισαγωγή μαθητών στη Β και Γ τάξη του 1ου Πειραματικού Γενικού Λυκείου Λάρισας

Ενημερώνουμε ότι στη Β τάξη υποβλήθηκαν πέντε (5) αιτήσεις και στη Γ δύο (2) αιτήσεις για την κάλυψη των κενών θέσεων μαθητών στο σχολείο. Γίνονται δεκτές όλες οι αιτήσεις. Καλούνται οι γονείς των αιτούντων μαθητών μέχρι την Τρίτη 12/09/2023 να στείλουν στο mail του σχολείου υπεύθυνες δηλώσεις αποδοχής της εγγραφής των μαθητών στο 1ο Πειραματικό ΓΕΛ, προκειμένου να προχωρήσουν οι μετεγγραφές των παιδιών τους και να παραστούν στον Αγιασμό του σχολείου. Οι υπεύθυνες δηλώσεις που θα αποσταλούν στο mail να είναι συμπληρωμένες μέσω του gov.gr ή αν αυτό δεν είναι εφικτό να τις καταθέσουν αυτοπροσώπως στο σχολείο.