Η σημαία του 1ου Λυκείου θα κυματίσει και πάλι!

Για τη σχολική χρονιά 2018-2019 θα έχει την τιμή να κρατά τη σημαία του σχολείου μας στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου η μαθήτρια της Γ’ Λυκείου Τσιλούλη Θεοδώρα και για την 25η Μαρτίου η μαθήτρια της Γ’ Λυκείου Πετρίκη Βασιλική.

Ως παραστάτες από την Γ’ Λυκείου ορίζονται για την 28η Οκτωβρίου οι μαθήτριες Πετρίκη Β. και Κοντοτόλη Μ. ενά για την 25η Μαρτίου οι μαθήτριες Τσιλούλη Θ. και Καραβάκα Ευ.

Ως παραστάτες από τη Β’ Λυκείου ορίζονται για την 28η Οκτωβρίου ο μαθητής Χατζούλης Γ. και η μαθήτριες Τσάμη Δ. ενώ για την 25η Μαρτίου η μαθήτρια Γκουντάρα Ε. και ο μαθητής Χατζούλης Γ.

Ως παραστάτες από την Α’ Λυκείου ορίζονται για την 28η Οκτωβρίου ο μαθητής Δελήμπασης Ιωάννης και για την 25 Μαρτίου η μαθήτρια Τσαπλέ Αναστασία